سئو، نقشه راه موفقیت شماست!

آن را بدست حرفه‌ای ها بسپارید

آنچه ما را به آژانس سئو مورد اطمینان تبدیل می سازد

سئو هدفمند، برای رسیدن به نتیجه مطلوب

ما از تیم حرفه ای بازاریابی سئو برخورداریم که استراتژی های سئویی شفاف و هدفمند را برای شما به ارمغان می آورد و بر نتایج کسب و کار شما تمرکز می کند. متدولوژی های برتری با ترکیب بهترین تکنولوژی و افراد نتایج موثر بر تجارت شما را نشان می دهد، بنابراین می توانید رتبه گوگل خود را با سرعت سرسام آوری جا به جا کنید!

در مرحله اصلی و بسیار جامع در فرایند بهینه سازی موتورهای جستجو، جایی که ما وب سایت شما را از دیدگاه موتور جستجو اسکن می کنیم تا مسیر روند سفارشی SEO را برای بهینه سازی وب سایت و افزایش ترافیک ارگانیک مشخص کنیم.

دومین مرحله در مورد کلمات کلیدی در سئو می باشد که باعث ایجاد رونق بیشتر کسب و کار شما در اینترنت می شود. این مرحله شامل تحقیقات در مورد کلمات کلیدی کلمات کلیدی اصلی، کلمات کلیدی کلمات کلیدی ثانویه، کلمات کلیدی Geo-Based (بر اساس منطقه جغرافیایی شما)، تحقیق key phrase و در نهایت انتخاب می باشد.

ما استراتژی دیجیتال رقبای شما را شناسایی، اعتبار سنجی و مقایسه می کنیم و یک استراتژی سئویی موثر برنامه ریزی می کنیم. در واقع یک نقشه راه برای بهبود رتبه جستجوی شما و افزایش تجربه کاربری شما تشکیل می دهیم. تجزیه و تحلیل تحقیقات رقبا شامل جستجوی کلمات کلیدی رقبا، بک لینک ها و موارد دیگر می شود.

شرکت ما در زمینه بازاریابی سئو گام بعدی خود را با بهینه سازی صفحه ای وب سایت شما برای موتورهای جستجو برمی دارد کسب تا مسیر رتبه بالاتر هموار شود . این اقدام تیم ما را برای بهینه سازی توضیحات متا و برچسب های عنوان، بهینه سازی محتوا یا هر چیز دیگری که با ممیزی وب سایت برای سئو در صفحه موثر است، به کار گیرد.

سئوی Off-Page نیاز به مراقبت از عوامل رتبه بندی صفحات مستقل از وب سایت دارد. هدف این است که نتایج برتر سئو باعث افزایش بازدیدکنندگان و درآمد بیشتر برای کسب و کار شما شود. همچنین شامل ایجاد لینک های معتبر، دریافت مراجع از سایت های دیگر و استفاده از روش های تبلیغ محتوا خواهد بود.

آخرین مرحله اما نه کم اهمیت، ریتم موفقیت را تعیین می کند و با پیگیری عبارات کلیدی و رتبه بندی و بازدید صفحات، پیگیری می شود. ما از سرچ کنسول گوگل و گوگل آنالیتیکس برای اندازه گیری تمام معیارهای مهم سئو و دیجیتال مارکتینگ استفاده می کنیم. گزارش اولیه سئویی همچنین شامل تجزیه و تحلیل رقابت در بازار می باشد.

ثاثیر سئو بر دیجیتال مارکتینگ شما

رویکردی منحصر به فرد

متخصصین سئویی برجسته‌ای با ما همکاری می کنند تا استراتژی های بازاریابی دیجیتال را بطور جامعی توسعه بخشند تا قابل پیش بینی، تکرارپذیر و مهمتر از همه، بازدهی قوی داشته باشند.

با میووب رتبه سایت خود را جا به جا کنید!

افزایش ترافیک

ترافیک بالاتر و مرتبط کلید داشتن مشتری بیشتر می باشد و هدایت بیشتر به معنای تبدیل بیشتر کاربران به مشتری(Conversion) است. ما یک استراتژی سئویی برای افزایش ترافیک جستجو ایجاد می کنیم که این ترافیک وب سایت منجر به conversion بیشتر و بهبود درآمد و سوددهی شما می شود

کسب رتبه بالاتر

تیم میووب با استراتژی کوشا و موثر در سئو از جمله مراقبت از هدف جستجوی معنایی کاربران، معیارهای موفقیت وب سایت شما را در رتبه بندی بالاتر گوگل با کلمات کلیدی مربوطه برای سایت شما فرموله می کند. کسب رتبه بالا در گوگل خیلی از شما دور نیست!

هدایت فروش

تیم سئویی میووب نظارت فنی بر SEO را برای تدوین یک استراتژی پیشرفته سئویی برای ایجاد ترافیک بیشتر به دنبال هدایت و نرخ conversion بالاتر بوده و conversion بالاتر به معنی درآمدزایی بیشتر برای کسب و کار شما می باشد!

وقتشه ببینیم وب سایت شما به چه چیزایی برای بهبود احتیاج داره 😉

برای مشاوره رایگان آماده‌اید؟ کافیست این فرم را پر کنید!